233 відгуків
Народный интернет-магазин "Dargor"
+380 (99) 203-76-54
+380 (96) 703-41-23

Електрошокери

Закон
На жаль на Україні досі не був прийнятий закон про зброю, хоча у Верховній Раді було зареєстровано 11 законопроектів. Єдина згадка про електрошокери знаходиться в адміністративному кодексі України. В якому передбачено адміністративне покарання за носіння, застосування і продаж електрошокерів, у вигляді накладення штрафу у розмірі від 51 грн. до 117 грн. Рішення про накладення штрафу приймає суд (не працівник міліції, інспектор даі, ппс .. і т. д. ?). Тут же дається розшифровка, що ж на Україні відноситься до спец засобу – електрошокер. Електрошокер - це прилад, що виробляється «Харківським інститутом електродинаміки», іменований «ІР» (імпульсний розрядник), який складається на озброєнні правоохоронних органів. Цей же інститут електродинаміки виробляє відлякувачі собак , у яких напруга менше, ніж у «ІР», а принцип дії – ідентичний.
Ті прилади, які ми пропонуємо Вам для самооборони, за даним законодавством, не потрапляють під дію даного «Адміністративного кодексу», оскільки вони не класифіковані на Україні як спец кошти.
Розглянемо приблизну ситуацію: Припустимо співробітник правоохоронних органів вилучає у Вас будь-який з китайських приладів, стверджуючи що Ви володієте їм не законно. У відповідність з чинним законодавством цей прилад повинен бути відправлений на дослідження (експертизу) експертам-криміналістам. Експерти повинні дати висновок до чого відноситься даний прилад. Жодна лабораторія на Україні не має матеріально-технічною базою та зареєстрованої методики досліджень приладів, схожих з електрошокерами. У зв'язку з цим дати чітку відповідь «Електрошокер це або відлякувач собак» експерти не зможуть! За законом експертиза не може тривати більше 14 днів, тому виріб має бути Вам повернено. Ми провели соціальне опитування оперативних працівників карного розшуку. У ході опитування ми намагалися з'ясувати практику судових розглядів, пов'язаних з вилученням електрошокерів. І з'ясували, що за даними приладів, китайського виробництва, жодного судового розгляду не було. Практика показує, що досвідчені працівники не бажають з цим зв'язуватися!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner